Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presentimientos (2013)

2 posters

Ići dole

Presentimientos (2013) Empty Presentimientos (2013)

Počalji od Boyana Sre Jun 04, 2014 12:45 am

Presentimientos (2013) 2w235gp

Veza između Julie y Félix-a, mladog para srednje klase, prolazi kroz težak period. Dolaze na ideju da otputuju nekoliko dana na odmor na plažu, kako bi spasili svoju vezu. Kada stignu na svoje odredište, počinju da se svađaju, i Julia uzima auto i odlazi. Čuvši stražan zvuk nesreće, zaustavlja se i izlazi da vidi šta se dogodilo. Nakon što se vrati u auto, otkriva da su joj ukrali tašnu. Kao da to nije dovoljno, ne pronalazi put ka urbanizaciji. Tako počinje mučno lutanje Julie i Félix-a u međusobnoj potrazi na nepoznatom mestu.

Režija: Santiago Tabernero
Žanr: drama, intriga, triler, psihološki triler
Trajanje: 100 minuta
Glumci: Eduardo Noriega, Marta Etura, Irene Escolar, Alfonso Bassave, Silvia Tortosa...
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Presentimientos (2013) Empty Re: Presentimientos (2013)

Počalji od Nerea M. Pon Jun 09, 2014 1:20 am

Ja ne znam da li je bilo do filma ili do mog raspoloženja kad sam ga gledala, ali meni je ovaj film bio pomalo dosadan. Kontam ja celu priču i sve to, ali nekako nije uspeo da me zainteresuje. Što je čudno jer glumi Noriega. Ali šta da se radi. Very Happy
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Presentimientos (2013) Empty Re: Presentimientos (2013)

Počalji od Boyana Pon Jun 09, 2014 1:33 am

Isti slučaj sa mnom. A jedva sam čekala nešto s njim. I zanimljiva ideja, al opet..gledala sam ga dva dana.
Boyana
Boyana
Administrator
Administrator

Posts : 124
Join date : 03.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Presentimientos (2013) Empty Re: Presentimientos (2013)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu