Espanjola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stockholm (2013)

2 posters

Ići dole

Stockholm (2013) Empty Stockholm (2013)

Počalji od Nerea M. Sre Jun 04, 2014 10:51 am

Stockholm (2013) 30wl0th

Jedne noći, u jednoj diskoteci, vidiš jednu devojku, munjevito se zaljubiš i to joj kažeš. Iako ne obraća previše pažnje na tebe, provedeš s njom ostatak noći i završite u krevetu. Šta bi se desilo ako, sledećeg dana, ne bi bila ona devojka kakvom se činila? Jedne noći, u diskoteci, prilazi ti tipičan lik koji kaže da se zaljubio u tebe. Ne obraćaš pažnju na njega, ali posle se uveriš da nije tipičan smarač, simpatičan je, šarmantan i stvarno se zaljubio u tebe, tako da provedeš noć s njim. Šta bi se desilo ako sledećeg dana uopšte ne bi ličio na dečka kojim se predstavljao?

Režija: Rodrigo Sorogoyen
Žanr: drama
Trajanje: 90 min
Glumci: Javier Pereira, Aura Garrido
Nerea M.
Nerea M.
Administrator
Administrator

Posts : 409
Join date : 03.06.2014
Age : 36

https://espanjola.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Stockholm (2013) Empty Re: Stockholm (2013)

Počalji od Tijana94 Pet Sep 05, 2014 12:39 pm

Ne postoji veca glupost koju sam odgledala za ceo svoj zivot! Nikako, ali nikako ne bacajte vreme na ovu nebulozu od filma. Kraj je nejasan, nema apsolutno nikakvu radnju, ceo film se svodi bukvalno na razgovor i 'muvanje' dvoje ljudi, i ceo film cekas da se nesto desi.. najveca glupost na svetu! Eto, zbog glavne glumice koju sam gledala vise puta, i dobro glumi, moja ocena je 2/10, inace ogromna 0!

Tijana94

Posts : 21
Join date : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu